ZPRÁVY, ČLÁNKY

Přebor škol okresu Opava

08.12.2022

TJ Slezan Opava uspořádal ve dnech 6. až 8. 12. 2022 Okresní finále přeboru škol ve 3 kategoriích, kterého se zúčastnilo 16 družstev. První 2 družstva v každé kategorii postupují do krajského kola, které se uskuteční pro kategorii A 17. 1. 2023 v Krnově, pro kategorii B 18. 1. 2023 ve Frýdku-Místku a pro kategorii C 19. 1. 2023 v Orlové.

Kategorie A – 1. stupeň základních škol

Konečné pořadí

1 ZŠ Dolní Benešov - Zábřeh 17 0 17 107 98
1 Bábík Matouš 5 0 5 30
2 Doleží Daniel 5 0 5 29
3 Stanovský Jakub 4 0 4 27
4 Měkýš Jan 3 0 3 21
2 ZŠ a MŠ Slavkov 16 0 15 106,5 97,5
1 Hellebrand Petr 5 0 5 25
2 Hellebrand David 4 0 4 31
3 Žůrek Tomáš 4 0 3 24,5
4 Špilháček Mikuláš 3 0 3 26
3 ZŠ a MŠ Bolatice 15,5 0 15 107,5 99,5
1 Gilar Vojtěch 4 0 4 31
2 Pavlík Josef 4 0 4 26
3 Koupil Adam 4 0 4 25,5
4 Kocur Ondřej 3,5 0 3 25
4 ZŠ Vrchní Opava 15,5 0 15 100 93
1 Hendrich František 6 0 6 30
2 Kurka Štěpán 5 0 5 31
3 Lexa Justin 2,5 0 2 22
4 Janus Marek 2 0 2 17
5 ZŠ Dolní Benešov 8,5 0 7 79 74
1 Mistat Jakub 3,5 0 3 22,5
2 Chřibek Adam 2 0 2 17
3 Bažan Sebastian 2 0 1 21
4 Válek Štěpán 1 0 1 18,5

 

ZŠ Dolní Benešov - Zábřeh

Výsledky turnaje A

 

Kategorie B – 2. stupeň základních škol

Konečné pořadí

1 ZŠ Boženy Němcové Opava 19 0 16 116,5 105,5
1 Šotek Matěj 6 0 5 28,5
2 Lorenc Matěj 5 0 5 29,5
3 Šotek Šimon 5 0 3 31,5
4 Jarma Jan 3 0 3 27
2 ZŠ Otická Opava 17 0 14 106 96,5
1 Štencel Martin 5 0 4 26,5
2 Hulva Denny 4,5 0 3 33,5
3 Kožiál Ondřej 4 0 4 25
4 Štencel Jáchym 3,5 0 3 21
3 ZŠ Ilji Hurníka Opava 14 1 12 104 97
1 Kovalčík Adam 5,5 0 5 32
2 Rabinský Sebastian 4,5 0 4 26,5
3 Kovalčíková Valerie 2,5 0 2 26,5
4 Křempek Jan 1,5 1 1 19
4 ZŠ Vrchní Opava 14 0 14 94 87,5
1 Holaň Kryštof 4 0 4 28,5
2 Jarnot Lukáš 4 0 4 21
3 Tůma Matyáš 3 0 3 22,5
4 Galvas Václav 3 0 3 22
5 ZŠ a MŠ Bolatice 12,5 1 11 90,5 84
1 Pavlík Jiří 4,5 0 4 23,5
2 Popelka Lukáš 4 0 4 26,5
3 Bünter Adam 3,5 1 3 24,5
4 Beková Alžběta 0,5 0 0 16
6 ZŠ a MŠ Slavkov 10 1 10 84,5 81,5
1 Srnka Matyáš 3 0 3 24
2 Juchelka Václav 3 0 3 21
3 Orban Štěpán 2 1 2 22,5
4 Čech Šimon 2 0 2 17

 

ZŠ Boženy Němcové Opava

Výsledky turnaje B

 

Kategorie C – střední školy, učiliště a gymnázia

Konečné pořadí

1 Mendelovo gymnázium Opava 20,5 0,5 19 114,5 108
1 Klapuch Dominik 6,5 0 6 27,5
2 Petkov Jan 5,5 0,5 5 28,5
3 Pflegr Vít 4,5 0 4 28
4 Chwistek Marek 4 0 4 30,5
2 Slezské gymnázium Opava 17 0,5 15 99 93,5
1 Čech Petr 5,5 0,5 4 31,5
2 Benda Ondřej 4,5 0 4 19,5
3 Kořínek Teodor 4 0 4 29
4 Vojtek Cyril 3 0 3 19
3 SŠPU Opava - Ajťáci 15 0 12 103 92
1 Moravec Hynek 5 0 5 27,5
2 Kufa Marian 4 0 3 25
3 Mazurová Viktorie 3 0 2 25,5
4 Zimmer Matěj 3 0 2 25
4 Gymnázium J. Kainara Hlučín 13 0 13 96,5 90,5
1 Bitta Ondřej 4 0 4 29
2 Dostál Matěj 3 0 3 24,5
3 Dubělčík Lukáš 3 0 3 22
4 Basista Kryštof 3 0 3 21
5 SŠPU Opava - Namazané řemeny 10 1 10 79,5 75
1 Kružica Martin 4 0 4 19,5
2 Hřivňacký Filip 3 0 3 21,5
3 Krček Jan 2 0 2 21
4 Krobot Ondřej 1 1 1 17,5

 

Mendelovo gymnázium Opava

Výsledky turnaje C