ZPRÁVY, ČLÁNKY

Čermákův memoriál 2022

10.10.2022

V Ostravě se ve dnech 8.10. a 9.10.2022 konal turnaj ve fleretu. Turnaj byl pořádán pro mladší kategorie a to - mini žactvo, mladší žactvo a žactvo. Naši šermíři se nejen zúčastnili, ale i umístili v nejlepších osmičkách. Podporu závodníkům dodávali trenéři Ivo Borna, Jiří Hruška a Kamil Celta.

Umístění:

- mini žactvo

1.    ADAMOVSKÁ Adéla        Šerm Ostrava, z.s.
2.    CHMELA Vít        TJ Sokol Brno I
3.    KLAČMAN Filip        Klub šermu Šamorín
3.    HOLÍK Filip        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
5.    BOTLÓOVÁ Natália        Klub šermu Šamorín
6.    ADAMOVSKÁ Lea        Šerm Ostrava, z.s.
7.    SÜSSER František        Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
8.    VILÁGI Stefánia        Klub šermu Šamorín

13.    HOBLÍK František        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
15.    VITÁSEK Jakub        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.

Celkový počet závodníků/ic - 23

- mladší žáci

1.    NOVÁK Kryštof        Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
2.    ŠTĚPÁNEK Matěj        Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
3.    SVETLANSKÝ Jakub        Klub šermu Šamorín
3.    KOSTKA František        Šerm Ostrava, z.s.
5.    BAHNER Tadeáš        Šerm Ostrava, z.s.
6.    CHMELA Vít        TJ Sokol Brno I
7.    TOPIČ Oliver        TJ Sokol Praha Vršovice
8.    SVOBODA Jaromír        ŠERM Liberec, z.s.

14.    HOBLÍK František        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
16.    MOLÍN Massimo        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
22.    HOLÍK Filip        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
26.    GRAMBAL Filip        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.

Celkový počet závodníků - 27

 

- mladší žačky

1.    NEMEŠKALOVÁ Kateřina        Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
2.    POŠVANCOVÁ Martina        Klub šermu Šamorín
3.    VILÁGHY Blanka        Klub šermu Šamorín
3.    ADAMOVSKÁ Adéla        Šerm Ostrava, z.s.
5.    KAVECKÁ Rut        Šerm Ostrava, z.s.
6.    KUZNÍKOVÁ Patricie        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
7.    ADAMOVSKÁ Lea        Šerm Ostrava, z.s.
8.    PÁNKOVÁ Tereza        TJ Bohemians Praha

9.    RÁDKOVÁ Amélie Karolína        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
17.    HOLÍKOVÁ Šárka        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.

Celkový počet závodnic - 21

- žáci

1.    KAVECKÝ Max        Šerm Ostrava, z.s.
2.    AMBRUS Bence        Klub šermu Šamorín
3.    TRESTYÁNSZKI Denis        Klub šermu Šamorín
3.    ROZMUŠ Jakub        Klub šermu Šamorín
5.    NESHODA Kryštof        Šerm Ostrava, z.s.
6.    HOLÝ Vojtěch Jan        TJ Sokol Brno I
7.    SEKANINA Matyáš        Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
8.    VYSKOČIL Eliáš        Univerzitní sportovní klub Praha, spolek

37.    MOLÍN Massimo        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.

Celkový počet závodníků - 40

 

- žačky

1.    FORGÁCH Nina        Klub šermu Šamorín
2.    ŠIMKOVÁ Anna        TJ Jiskra Havlíčkův Brod
3.    POŠVANCOVÁ Martina        Klub šermu Šamorín
3.    VOJTOVÁ Tereza        TJ Sokol Brno I
5.    SCHAEFEROVÁ Justýna        Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
6.    ADAMOVSKÁ Michaela        Šerm Ostrava, z.s.
7.    NEMEŠKALOVÁ Kateřina        Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
8.    KROPÁČOVÁ Valérie        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.

11.    ŠTĚPNIČKOVÁ Barbora        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
16.    BEKOVÁ Alžběta        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
17.    RÁDKOVÁ Amélie Karolína        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
18.    HOLÍKOVÁ Šárka        Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.

Celkový počet závodnic - 21