ZPRÁVY, ČLÁNKY

Turnaj ČEZ CUP II

07.05.2022

O víkendu 30.4. - 1.5.2022 se v Praze v BB Aréně konal turnaj fleretu i šavle. Fleret - kategorie junioři, juniorky a žačky. Šavle - kategorie žáci, kadeti a kadetky.

Umístění ve fleretu:

- junioři

1.    HOLÝ Lev Michael          TJ Sokol Brno I
2.    HOLEMÝ Vojtěch          TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem
3.    GRUFÍK Michal          Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
3.    HUDYMAČ Michal          Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
5.    VRTÍLEK Jakub          TJ Sokol Brno I
6.    CIGÁNEK Jan          Šerm Ostrava, z.s.
7.    KNOB Vladimír          Šerm Sokol Šternberk
8.    KAVECKÝ Max          Šerm Ostrava, z.s.

10.    LARYŠ Matyáš          Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
14.    KORÁB Štěpán          Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
17.    ŠTĚPNIČKA Petr          Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.

Celkový počet závodníků - 20

- juniorky:

1.    SEDLÁKOVÁ Isabela          TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem
2.    PROKEŠOVÁ Barbora          Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
3.    ILLEKOVÁ Michala          TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem
3.    RUBÁŠOVÁ Ema          TJ Sokol Brno I
5.    ROTH Annabelle          Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
6.    VOLOVSKÁ Markéta          Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
7.    VOJTOVÁ Tereza          TJ Sokol Brno I
8.    ŠIMKOVÁ Anna          TJ Jiskra Havlíčkův Brod

10.    ZEZULOVÁ Barbora          Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.

Celkový počet závodníků - 21

- žačky:

1.    VOJTOVÁ Tereza          TJ Sokol Brno I
2.    KROPÁČOVÁ Valérie          Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
3.    ŠIMKOVÁ Anna          TJ Jiskra Havlíčkův Brod
3.    FLAŠKOVÁ Viktorie          Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
5.    MAGASANIKOVÁ Viktorie          Trekanten
6.    JANEČKOVÁ Eleonora          Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
7.    NEMEŠKALOVÁ Kateřina          Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
8.    ADAMOVSKÁ Michaela          Šerm Ostrava, z.s.

13.    ŠTĚPNIČKOVÁ Barbora          Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.

Celkový počet závodníků - 19

 

Umístění v šavli:

- žáci:

1.    KRÁL Lumír          Šermířský klub Houštka z.s.
2.    OTTA Kryštof          TJ Bohemians Praha
3.    MACHAJ Jiří          Šermířský klub Houštka z.s.
3.    MACHAJ Vojtěch          Šermířský klub Houštka z.s.
5.    POSTULKA Zdeněk          Šermířský klub Houštka z.s.
6.    BULA Lukáš          Šermířský klub Houštka z.s.
7.    VENCLÍK Jan          Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
8.    JAROŠ Tomáš          FC Chomutov

Celkový počet závodníků - 10

- kadeti:

1.    KRÁL Lumír          Šermířský klub Houštka z.s.
2.    ŽÍDEK Filip          Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.
3.    MACHAJ Jiří          Šermířský klub Houštka z.s.
3.    MACHAJ Vojtěch          Šermířský klub Houštka z.s.
5.    KOPECKÝ Václav          Šermířský klub Veles z.s.
6.    JANEČEK Vojtěch          Šermířský klub Veles z.s.
7.    POSTULKA Zdeněk          Šermířský klub Houštka z.s.
8.    JANITOR Matyáš          Český šermířský klub Riegel z.s.

9.    VENCLÍK Jan          Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.

Celkový počet závodníků - 9

- kadetky:

1.    KOTLANOVÁ Erika          Šermířský klub Houštka z.s.
2.    SOJOVSKÁ Jana          Šermířský klub Houštka z.s.
3.    JIREŠOVÁ Nikola          Šermířský klub Houštka z.s.
3.    KRUPKOVÁ Eliška          SC Praha Šerm, spolek
5.    PRUNEROVÁ Ella          Šermířský klub Houštka z.s.
6.    VENCLÍKOVÁ Eliška          Tělovýchovná jednota Slezan Opava, z.s.

Celkový počet závodníků - 6