Přebory školních družstev - výsledky okresního kola
11.03.2022
Kategorie A - 1.-5. třída základních škol
1 | ZŠ a MŠ Slavkov | 20 | 0 | 18 | 110 | 101 | 72 |
1 | Juchelka, Václav | 6,5 | 0 | 6 | 28 | 25 | 25,75 |
2 | Čech, Šimon | 4,5 | 0 | 4 | 30 | 27 | 18 |
3 | Srnka, Matyáš | 4,5 | 0 | 4 | 28 | 26 | 15,5 |
4 | Hellebrand, Petr | 4,5 | 0 | 4 | 24 | 23 | 12,75 |
2 | ZŠ a MŠ Bolatice | 14 | 1 | 12 | 97,5 | 91,5 | 36,75 |
1 | Gilar, Vojtěch | 4 | 0 | 4 | 25 | 24 | 9,5 |
2 | Kocur, Ondřej | 3,5 | 0,5 | 3 | 30 | 27 | 13,75 |
3 | Koupil, Adam | 3,5 | 0,5 | 3 | 22 | 21 | 7,75 |
4 | Homola, Jan | 3 | 0 | 2 | 20,5 | 19,5 | 5,75 |
3 | ZŠ Vrchní Opava | 10 | 0,5 | 7 | 92,5 | 86,5 | 23 |
1 | Čech, Daniel | 4 | 0 | 4 | 28,5 | 25,5 | 13 |
2 | Hendrich, František | 3 | 0 | 2 | 22,5 | 21,5 | 5 |
3 | Kurka, Štěpán | 2 | 0 | 1 | 20,5 | 19,5 | 3 |
4 | Godovský, Dominik | 1 | 0,5 | 0 | 21 | 20 | 2 |
Všechny detaily tohoto turnaje naleznete pod http://chess-results.com/tnr617443.aspx?lan=5
Kategorie B - 6.-9. třída základních škol + příslušné ročníky víceletých gymnázií
1 | ZŠ Boženy Němcové Opava | 19 | 0 | 18 | 105 | 99 | 65,5 |
1 | Šotek, Šimon | 7 | 0 | 7 | 27 | 26,5 | 28 |
2 | Šotek, Matěj | 4,5 | 0 | 4 | 29,5 | 26,5 | 16,25 |
3 | Lorenc, Matěj | 4,5 | 0 | 4 | 21 | 20,5 | 11,75 |
4 | Jarma, Jan | 3 | 0 | 3 | 27,5 | 25,5 | 9,5 |
2 | ZŠ Otická Opava | 18,5 | 0 | 18 | 109 | 99,5 | 65 |
1 | Štencel, Martin | 6 | 0 | 6 | 28,5 | 26 | 23 |
2 | Hulva, Denny | 5 | 0 | 5 | 30 | 27,5 | 18 |
3 | Štencel, Jáchym | 4 | 0 | 4 | 21,5 | 19,5 | 12 |
4 | Kořínek, Teodor | 3,5 | 0 | 3 | 29 | 26,5 | 12 |
3 | ZŠ a MŠ Slavkov | 14 | 0 | 11 | 94 | 87,5 | 41,5 |
1 | Plachký, Daniel | 4,5 | 0 | 4 | 26,5 | 24,5 | 15,75 |
2 | Kubala, Marek | 3,5 | 0 | 2 | 26 | 24 | 11,25 |
3 | Orban, Štěpán | 3 | 0 | 3 | 17,5 | 17 | 6 |
4 | Stojakovič, Konstantin | 3 | 0 | 2 | 24 | 22 | 8,5 |
4 | ZŠ a MŠ Bolatice | 13 | 0 | 10 | 89,5 | 83,5 | 38 |
1 | Popelka, Lukáš | 4 | 0 | 4 | 27 | 24,5 | 12,5 |
2 | Pavlík, Jiří | 3,5 | 0 | 3 | 26 | 23,5 | 12,5 |
3 | Bünther, Adam | 3 | 0 | 2 | 19,5 | 19 | 7,5 |
4 | Pavlík, Josef | 2,5 | 0 | 1 | 17 | 16,5 | 5,5 |
5 | ZŠ Vrchní Opava | 12,5 | 1 | 8 | 99,5 | 90,5 | 41 |
1 | Tůma, Matyáš | 4 | 0 | 3 | 31 | 28 | 13,5 |
2 | Holaň, Kryštof | 4 | 0 | 2 | 22,5 | 20,5 | 12,75 |
3 | Jarnot, Lukáš | 2,5 | 1 | 2 | 23,5 | 21,5 | 7,5 |
4 | Horák, Martin | 2 | 0 | 1 | 22,5 | 20,5 | 7,25 |
Všechny detaily tohoto turnaje naleznete pod http://chess-results.com/tnr617600.aspx?lan=5
Kategorie C - střední školy, gymnázia, učiliště
1 | Mendelovo gymnázium Opava | 18,5 | 0 | 18 | 110 | 101,5 | 61,5 |
1 | Klapuch, Dominik | 6,5 | 0 | 6 | 29,5 | 26,5 | 27 |
2 | Chwistek, Marek | 4 | 0 | 4 | 29 | 27,5 | 13 |
3 | Rypl, Jiří | 4 | 0 | 4 | 26 | 24,5 | 12 |
4 | Pfleger, Vít | 4 | 0 | 4 | 25,5 | 23 | 9,5 |
2 | SŠPU Opava B | 16 | 0 | 12 | 103,5 | 95,5 | 55 |
1 | Anděl, Vít | 5 | 0 | 4 | 31,5 | 29 | 21 |
2 | Gazda, Lukáš | 4,5 | 0 | 4 | 31,5 | 28,5 | 17 |
3 | Kavala, Martin | 3,5 | 0 | 2 | 21,5 | 20 | 10 |
4 | Hejhal, Jan | 3 | 0 | 2 | 19 | 18 | 7 |
3 | SŠPU Opava A | 15 | 0 | 12 | 96,5 | 88,5 | 49,5 |
1 | Moravec, Hynek | 6 | 0 | 6 | 30,5 | 27,5 | 24,5 |
2 | Mazurová, Viktorie | 4 | 0 | 4 | 23,5 | 22 | 10,5 |
3 | Košťálek, Vít | 3 | 0 | 1 | 20 | 19 | 8 |
4 | Zimmer, Matěj | 2 | 0 | 1 | 22,5 | 20 | 6,5 |
4 | Gymnázium J. Kainara Hlučín | 13,5 | 0 | 13 | 93 | 87 | 37,75 |
1 | Bitta, Ondřej | 4,5 | 0 | 4 | 24 | 21,5 | 14,75 |
2 | Dubělčík, Lukáš | 3 | 0 | 3 | 24 | 23 | 8 |
3 | Ochvat, Tomáš | 3 | 0 | 3 | 23 | 21,5 | 9,5 |
4 | Konečný, Pavel | 3 | 0 | 3 | 22 | 21 | 5,5 |
Všechny detaily tohoto turnaje naleznete pod http://chess-results.com/tnr617790.aspx?lan=5
Do krajských kol postupují první 2 družstva z každé kategorie. Propozice krajských kol zde: https://www.mkss.cz/krajske-prebory-skol-2022/